Papírové čistivo SUPER TOP 700
Papírové čistivo SUPER TOP 700
-5%
Papírové čistivo SUPER TOP 700 Více
Kód produktu: 1897 Doprava a platba
Běžná cena 877 Kč.
Ušetříte
5% (44 Kč)
833 Kč s DPH
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- dvouvrstvé, super bílé, 100% celulóza, perforované po 25 cm
- určené k rychlému absorbování vody, olejů, šmíru atd.
- délka 700 metrů, šíře role 25 cm, průměr 38 cm, gramáž 2 x 20 g/m2
- uvedená cena je za jednu roli
Schváleno pro styk s potravinami. Splňují požadavky nařízení Evropského parlamentu č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a nařízení Komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22. prosince 2006 o správné výrobní praxi ve vztahu k materiálům a předměty určené pro styk s potravinami s potravinami.
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 20 g/m2 |
| Délka: | 700 m |
| Průměr: | 38 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Obchodní balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Perforace: | 25 cm |
Ke stažení
UTB002 Karta produktu.pdf (pdf, 263.2 kB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.2 kB)
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 489.7 kB)




