Papierové čistivo SUPER TOP 700
Papierové čistivo SUPER TOP 700
-5%
Papierové čistivo SUPER TOP 700 viac
Kód produktu: 1897 Doprava a platba
Štandardná cena 35,99.
Ušetríte
5% (1,81)
34,18 s DPH
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- dvojvrstvové, super biele, 100% celulóza, perforované po 25 cm< /span>- určené na rýchle absorbovanie vody, olejov, šmíru atď.
- dĺžka 700 metrov, šírka rolky 25 cm, priemer 38 cm, gramáž 2 x 20 g/m2
- uvedená cena je za jednu rolu
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmetmi určené na styk s potravinami s potravinami.
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 20 g/m2 |
| Délka: | 700 m |
| Průměr: | 38 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Obchodní balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Perforace: | 25 cm |
Stiahnúť
UTB002 Karta produktu.pdf (pdf, 263.2 kB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.2 kB)
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 489.7 kB)




