Papírové čistivo univerzální KLASIK ZELENÉ, 2 role/balení
Papírové čistivo univerzální KLASIK ZELENÉ, 2 role/balení
-15%
Papírové čistivo univerzální KLASIK ZELENÉ, 2 role/balení Více
Kód produktu: 1898 Doprava a platba
Běžná cena 677 Kč.
Ušetříte
15% (102 Kč)
575 Kč s DPH
- jednovrstvé, vymačkávané, recyklované, barva zelená
- pro všeobecné použití
- délka 400 metrů, šíře role 28 cm, průměr role 28 cm, gramáž 1 x 38 g/m2
- uvedená cena je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 2 role
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 g/m2 |
| Délka: | 400 m |
| Průměr: | 28 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Obchodní balení: | 2 role |
| Barva: | Zelená |
Ke stažení
UKZ001 Karta produktu.pdf (pdf, 353.9 kB)
Certifikát zdravotní kvality (2).pdf (pdf, 459.6 kB)




