Papierové čistivo univerzálne KLASIK ZELENÉ, 2 role/balenie
Papierové čistivo univerzálne KLASIK ZELENÉ, 2 role/balenie
-15%
Papierové čistivo univerzálne KLASIK ZELENÉ, 2 role/balenie viac
Kód produktu: 1898 Doprava a platba
Štandardná cena 27,78.
Ušetríte
15% (4,19)
23,59 s DPH
Papierové čistivo univerzálne KLASIK ZELENÉ, 2 role/balenie viac
Kód produktu: 1898 Doprava a platba
- jednovrstvové, vytláčané, recyklované, farba zelená
- na všeobecné použitie
- dĺžka 400 metrov, šírka rolky 28 cm, priemer rolka 28 cm, gramáž 1 x 38 g/m2
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 2 role
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 g/m2 |
| Délka: | 400 m |
| Průměr: | 28 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Obchodní balení: | 2 role |
| Barva: | Zelená |
Stiahnúť
UKZ001 Karta produktu.pdf (pdf, 353.9 kB)
Certifikát zdravotní kvality (2).pdf (pdf, 459.6 kB)




