Papierové uteráky v roliach jednovrstvové ECONOMY FLEXI MINI, 17 cm, dĺžka 210 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach jednovrstvové ECONOMY FLEXI MINI, 17 cm, dĺžka 210 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach ECONOMY FLEXI MINI, 17 cm, dĺžka 210 m, jednovrstvové, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1865 Doprava a platba
Papierové uteráky v roliach ECONOMY FLEXI MINI, 17 cm, dĺžka 210 m, jednovrstvové, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1865 Doprava a platba
Certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- vyrobené z recyklovaného papiera
- biela farba
- jednovrstvové, recyklované, vytláčané
- perforované po 32 cm
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmetmi určené na styk s potravinami s potravinami.
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 20 g/m2 |
| Délka: | 210 m |
| Průměr: | 17 cm |
| Šířka: | 16 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |















