Papierové uteráky v roliach jednovrstvové MINI dĺžka 116 m, 12 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach jednovrstvové MINI dĺžka 116 m, 12 roliek/balenie
Papierové uteráky v rolkách MINI, jednovrstvové, dĺžka 116 m, 12 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1873 Doprava a platba
Papierové uteráky v rolkách MINI, jednovrstvové, dĺžka 116 m, 12 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1873 Doprava a platba
- recyklované, vytláčané, 1-vrstvové, biele - belosť 75%, dĺžka návinu 116 m
- priemer role 13 cm, gramáž 1x28 g/m2,
- vybratie špeciálnej dutinky umožňuje odvíjanie papiera zo stredu role
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmetmi určené na styk s potravinami s potravinami.
Obchodné balenie je 12 roliek - uvedená cena je za jedno balenie
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 28 g/m2 |
| Délka: | 116 m |
| Průměr: | 13 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |



