Papírové ručníky v rolích jednovrstvé MINI délka 116 m, 12rolí/balení
Papírové ručníky v rolích jednovrstvé MINI délka 116 m, 12rolí/balení
Papírové ručníky v rolích MINI, jednovrstvé, délka 116 m, 12rolí/balení Více
Kód produktu: 1873 Doprava a platba
Papírové ručníky v rolích MINI, jednovrstvé, délka 116 m, 12rolí/balení Více
Kód produktu: 1873 Doprava a platba
- recyklované,vymačkávané, 1-vrstvé, bílé - bělost 75%, délka návinu 116 m
- průměr role 13 cm, gramáž 1x28 g/m2,
- vyjmutí speciální dutinky umožňuje odvíjení papíru ze středu role
Schváleno pro styk s potravinami. Splňují požadavky nařízení Evropského parlamentu č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a nařízení Komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22. prosince 2006 o správné výrobní praxi ve vztahu k materiálům a předměty určené pro styk s potravinami s potravinami.
Obchodní balení je 12 rolí - uvedená cena je za jedno balení
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 28 g/m2 |
| Délka: | 116 m |
| Průměr: | 13 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |



