Papírové ručníky v rolích jednovrstvé MAXI AUTOMATIC optimum, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích jednovrstvé MAXI AUTOMATIC optimum, 6 rolí/balení
-15%
Papírové ručníky v rolích MAXI AUTOMATIC optimum, jednovrstvé, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1869 Doprava a platba
Běžná cena 2 540 Kč.
Ušetříte
15% (381 Kč)
2 159 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích MAXI AUTOMATIC optimum, jednovrstvé, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1869 Doprava a platba
- jednovrstvé,vymačkávané, měkké, super bílé, ze 100% celulozy
- z role automat vytvoří 1042 útržků o délce 24 cm, délka návinu 250 m
- bělost 83 %, garmáž 40 g/m2
Obchodní balení obsahuje 6 rolí.
Uvedená cena je za jedno balení
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 40 g/m2 |
| Délka: | 250 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 20,5 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Ke stažení
Karta produktu (1).pdf (pdf, 358.2 kB)
Prohlášení pro styk s potravinami.pdf (pdf, 221.4 kB)















