Papierové uteráky v roliach jednovrstvové MAXI AUTOMATIC optimum, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach jednovrstvové MAXI AUTOMATIC optimum, 6 roliek/balenie
-15%
Papierové uteráky v roliach MAXI AUTOMATIC optimum, jednovrstvové, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1869 Doprava a platba
Štandardná cena 104,23.
Ušetríte
15% (15,64)
88,59 s DPH
Papierové uteráky v roliach MAXI AUTOMATIC optimum, jednovrstvové, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1869 Doprava a platba
- jednovrstvové, vytláčané, mäkké, super biele, zo 100% celulózy
- z role automat vytvorí 1042 útržkov o dĺžke 24 cm, dĺžka návinu 250 m
- belosť 83 %, garmáž 40 g/m2
Obchodné balenie obsahuje 6 roliek.
Uvedená cena je za jedno balenie
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 40 g/m2 |
| Délka: | 250 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 20,5 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Stiahnúť
Karta produktu (1).pdf (pdf, 358.2 kB)
Prohlášení pro styk s potravinami.pdf (pdf, 221.4 kB)















