Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé MINI, 50 m, 12 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé MINI, 50 m, 12 rolí/balení
-5%
Papírové ručníky v rolích MINI, dvouvrstvé, 50 m, 12 rolí/balení Více
Kód produktu: 1878 Doprava a platba
Běžná cena 413 Kč.
Ušetříte
5% (21 Kč)
392 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích MINI, dvouvrstvé, 50 m, 12 rolí/balení Více
Kód produktu: 1878 Doprava a platba
- papírové ručníky v rolích, 2 - vrstvé, bílé - 85% bělost, vymačkávané,
- délka návinu 50 m, průměr role 13,5 cm, perforace po 22,4 cm,
- materiál: 100% celulóza
Obchodní balení: 12 rolí v balení
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 19 g/m2 |
| Délka: | 50 m |
| Průměr: | 13,5 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 230.2 kB)




