Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové MINI, 50 m, 12 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové MINI, 50 m, 12 roliek/balenie
-5%
Papierové uteráky v roliach MINI, dvojvrstvové, 50 m, 12 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1878 Doprava a platba
Štandardná cena 16,95.
Ušetríte
5% (0,86)
16,09 s DPH
Papierové uteráky v roliach MINI, dvojvrstvové, 50 m, 12 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1878 Doprava a platba
- papierové uteráky v roliach, 2 - vrstvové, biele - 85% belosť, vytláčané,
- dĺžka návinu 50 m, priemer role 13,5 cm, perforácia po 22 ,4 cm,
- materiál: 100% celulóza
Obchodné balenie: 12 roliek v balení
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 19 g/m2 |
| Délka: | 50 m |
| Průměr: | 13,5 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 230.2 kB)




