Papírové ručníky v rolích MINI, zelené, délka 90 m, 12rolí/balení
Papírové ručníky v rolích MINI, zelené, délka 90 m, 12rolí/balení
-10%
Papírové ručníky v rolích MINI, zelené, délka 90 m, 12rolí/balení Více
Kód produktu: 1874 Doprava a platba
Běžná cena 659 Kč.
Ušetříte
10% (66 Kč)
593 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích MINI, zelené, délka 90 m, 12rolí/balení Více
Kód produktu: 1874 Doprava a platba
- recyklované,vymačkávané, jednovrstvé, zelené,
- délka návinu 90 m, šířka 20 cm, průměr 13,5 cm, gramáž 1x38 g/m2
- vyjmutí speciální dutinky umožňuje odvíjení papíru ze středu role
- uvedená částka je za jedno balení
Schváleno pro styk s potravinami. Splňují požadavky nařízení Evropského parlamentu č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a nařízení Komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22. prosince 2006 o správné výrobní praxi ve vztahu k materiálům a předměty určené pro styk s potravinami s potravinami.
Obchodní balení obsahuje 12 rolí
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 g/m2 |
| Délka: | 90 m |
| Průměr: | 13,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Zelená |
| Požadované vlastnosti: | Mini |
Ke stažení
Prohlášení.pdf (pdf, 1.2 MB)
Certifikát zdravotní kvality (2).pdf (pdf, 459.6 kB)
RKZ202 Karta produktu.pdf (pdf, 355.7 kB)



