Papierové uteráky v roliach MINI, zelené, dĺžka 90 m, 12 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach MINI, zelené, dĺžka 90 m, 12 roliek/balenie
-10%
Papierové uteráky v roliach MINI, zelené, dĺžka 90 m, 12 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1874 Doprava a platba
Štandardná cena 27,04.
Ušetríte
10% (2,71)
24,33 s DPH
Papierové uteráky v roliach MINI, zelené, dĺžka 90 m, 12 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1874 Doprava a platba
- recyklované,vytláčané, jednovrstvové, zelené,
- dĺžka návinu 90 m, šírka 20 cm, priemer 13,5 cm, gramáž 1x38 g/m2
- vybratie špeciálnej dutinky umožňuje odvíjanie papiera zo stredu role
- uvedená čiastka je za jedno balenie
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmetmi určené na styk s potravinami s potravinami.
Obchodné balenie obsahuje 12 rolí
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 g/m2 |
| Délka: | 90 m |
| Průměr: | 13,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Zelená |
| Požadované vlastnosti: | Mini |
Stiahnúť
Prohlášení.pdf (pdf, 1.2 MB)
Certifikát zdravotní kvality (2).pdf (pdf, 459.6 kB)
RKZ202 Karta produktu.pdf (pdf, 355.7 kB)



