Papírové ručníky v rolích s adaptérem dvouvrstvé MAXI AUTOMATIC, 140 m, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích s adaptérem dvouvrstvé MAXI AUTOMATIC, 140 m, 6 rolí/balení
-15%
Papírové ručníky v rolích s adaptérem MAXI AUTOMATIC, dvouvrstvé, 140 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1879 Doprava a platba
Běžná cena 1 617 Kč.
Ušetříte
15% (242 Kč)
1 375 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích s adaptérem MAXI AUTOMATIC, dvouvrstvé, 140 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1879 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: IT/004/010
- vymačkávané, 2 vrstvé, bílé
- bělost 83%, 100% celulóza
- délka návinu 140 m, šířka 20 cm, průměr 19 cm
- počet lístků je 583 ks o délce lístku 24 cm, gramáž 2 x 20 g/m2
- dermatologicky testováno
Obchodní balení: 6 rolí
UPOZORNĚNÍ: tyto ručníky NEPOUŽÍVAT do automatických podavačů symbol CHB501 !!!
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 20 g/m2 |
| Délka: | 140 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Ke stažení
Prohlášení pro styk s potravinami.pdf (pdf, 221.4 kB)
Prohlášení ECOLABEL.pdf (pdf, 547.8 kB)
Karta produktu.pdf (pdf, 358 kB)














