Papierové uteráky v roliach s adaptérom dvojvrstvové MAXI AUTOMATIC, 140 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach s adaptérom dvojvrstvové MAXI AUTOMATIC, 140 m, 6 roliek/balenie
-15%
Papierové uteráky v roliach s adaptérom MAXI AUTOMATIC, dvojvrstvové, 140 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1879 Doprava a platba
Štandardná cena 66,35.
Ušetríte
15% (9,93)
56,42 s DPH
Papierové uteráky v roliach s adaptérom MAXI AUTOMATIC, dvojvrstvové, 140 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1879 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: IT/004/010
- vytlačené, 2 vrstvové, biele
- belosť 83%, 100% celulóza
- dĺžka návinu 140 m, šírka 20 cm, priemer 19 cm
- počet lístkov je 583 ks o dĺžke lístka 24 cm, gramáž 2 x 20 g/m2
- dermatologicky testované
Obchodné balenie: 6 rolí
UPOZORNENIE: tieto uteráky NEPOUŽÍVAŤ do automatických podávačov symbol CHB501 !!!
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 20 g/m2 |
| Délka: | 140 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Stiahnúť
Prohlášení pro styk s potravinami.pdf (pdf, 221.4 kB)
Prohlášení ECOLABEL.pdf (pdf, 547.8 kB)
Karta produktu.pdf (pdf, 358 kB)














