Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé TOP FLEXI, délka 130 m, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé TOP FLEXI, délka 130 m, 6 rolí/balení
-15%
Papírové ručníky v rolích TOP FLEXI, délka 130 m, dvouvrstvé, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1885 Doprava a platba
Běžná cena 817 Kč.
Ušetříte
15% (122 Kč)
695 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích TOP FLEXI, délka 130 m, dvouvrstvé, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1885 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- vyrobeno ze 100% celulózy
- bílá barva
- dvouvrstvé, vymačkávané a perforované
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17,5 g/m3 |
| Délka: | 130 m |
| Průměr: | 17 cm |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Barva: | Bílá |
| Perforace: | 32 cm |
Ke stažení
Prohlášení.pdf (pdf, 1.2 MB)
Karta produktu.pdf (pdf, 624.1 kB)
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 522.5 kB)















