Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové TOP FLEXI, dĺžka 130 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové TOP FLEXI, dĺžka 130 m, 6 roliek/balenie
-15%
Papierové uteráky v roliach TOP FLEXI, dĺžka 130 m, dvojvrstvové, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1885 Doprava a platba
Štandardná cena 33,52.
Ušetríte
15% (5)
28,52 s DPH
Papierové uteráky v roliach TOP FLEXI, dĺžka 130 m, dvojvrstvové, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1885 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- vyrobené zo 100% celulózy
- biela farba
- dvojvrstvové, vytláčané a perforované
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17,5 g/m3 |
| Délka: | 130 m |
| Průměr: | 17 cm |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Barva: | Bílá |
| Perforace: | 32 cm |
Stiahnúť
Prohlášení.pdf (pdf, 1.2 MB)
Karta produktu.pdf (pdf, 624.1 kB)
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 522.5 kB)















