Papírové ručníky v rolích dvouvrstvéTOP MAXI FLEXI, 158 m, 6 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích dvouvrstvéTOP MAXI FLEXI, 158 m, 6 rolí/balení
-15%
Papírové ručníky v rolích TOP MAXI FLEXI, dvouvrstvé, 158 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1886 Doprava a platba
Běžná cena 1 640 Kč.
Ušetříte
15% (246 Kč)
1 394 Kč s DPH
Papírové ručníky v rolích TOP MAXI FLEXI, dvouvrstvé, 158 m, 6 rolí/balení Více
Kód produktu: 1886 Doprava a platba
- dvouvrstvé, vymačkávané, bílé, 100% celulóza
- délka návinu 158 m, gramáž 2x19 g/m2, perforovaný
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 19 g/m2 |
| Délka: | 158 m |
| Průměr: | 18 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 355 kB)
PROHLÁŠENÍ - použití v potravinářském průmyslu.pdf (pdf, 218.3 kB)














