Papierové uteráky v roliach dvojvrstvovéTOP MAXI FLEXI, 158 m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach dvojvrstvovéTOP MAXI FLEXI, 158 m, 6 roliek/balenie
-15%
Papierové uteráky v roliach TOP MAXI FLEXI, dvojvrstvové, 158 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1886 Doprava a platba
Štandardná cena 67,30.
Ušetríte
15% (10,10)
57,20 s DPH
Papierové uteráky v roliach TOP MAXI FLEXI, dvojvrstvové, 158 m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1886 Doprava a platba
- dvojvrstvové, vytláčané, biele, 100% celulóza
- dĺžka návinu 158 m, gramáž 2x19 g/m2, perforovaný
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 19 g/m2 |
| Délka: | 158 m |
| Průměr: | 18 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 355 kB)
PROHLÁŠENÍ - použití v potravinářském průmyslu.pdf (pdf, 218.3 kB)














