Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé TOP MINI délka 70 m, 12 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích dvouvrstvé TOP MINI délka 70 m, 12 rolí/balení
Papírové ručníky v rolích TOP MINI, dvouvrstvé, délka 70 m, 12 rolí/balení Více
Kód produktu: 1883 Doprava a platba
Papírové ručníky v rolích TOP MINI, dvouvrstvé, délka 70 m, 12 rolí/balení Více
Kód produktu: 1883 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- 2-vrstvé, perforované po 25 cm, 100% celuloza, bílé - bělost 82%
- délka návinu 70 m, počet lístků 237 ks, rozměr lístku 20 x 25 cm,gramáž 2 x 17 g/m2,
- vyjmutí speciální dutinky umožňuje odvíjení papíru ze středu role
- uvedená cena je za jedno balení
Schváleno pro styk s potravinami. Splňují požadavky nařízení Evropského parlamentu č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a nařízení Komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22. prosince 2006 o správné výrobní praxi ve vztahu k materiálům a předměty určené pro styk s potravinami s potravinami.
Obchodní balení obsahuje 12 rolí
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 70 m |
| Průměr: | 13,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |



