Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové TOP MINI dĺžka 70 m, 12 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové TOP MINI dĺžka 70 m, 12 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach TOP MINI, dvojvrstvové, dĺžka 70 m, 12 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1883 Doprava a platba
Papierové uteráky v roliach TOP MINI, dvojvrstvové, dĺžka 70 m, 12 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1883 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- 2-vrstvové, perforované po 25 cm, 100% celulóza, biele - belosť 82%
- dĺžka návinu 70 m, počet lístkov 237 ks, rozmer lístka 20 x 25 cm,gramáž 2 x 17 g/m2,
- vybratie špeciálnej dutinky umožňuje odvíjanie papiera zo stredu role
- uvedená cena je za jedno balenie
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmetmi určené na styk s potravinami s potravinami.
Obchodné balenie obsahuje 12 rolí< /p>
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 70 m |
| Průměr: | 13,5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Mini |



