Toaletní papír dvouvrstvý, 26 cm, 100% celuloza, 220 m, 6 rolí/balení
Toaletní papír dvouvrstvý, 26 cm, 100% celuloza, 220 m, 6 rolí/balení
-15%
Celulóza
Toaletní papír 26 cm, 2-vrstvý, 100% celuloza, 220 m (6rolí/bal) Více
Výrobce: Fabryka Papieru KACZORY sp. z o.o.Kód produktu: 514 Doprava a platba
Běžná cena 563 Kč.
Ušetříte
15% (85 Kč)
478 Kč s DPH
Toaletní papír 26 cm, 2-vrstvý, 100% celuloza, 220 m (6rolí/bal) Více
Výrobce: Fabryka Papieru KACZORY sp. z o.o.Kód produktu: 514 Doprava a platba
- materiál: 100% celulóza, bílá, 2-vrstvá
- vlastnosti: vymačkávaný, jemný, perforovaný po 22,4 cm
- délka návinu 220 m /983 lístků/, průměr role 26 cm, šířka návinu 9 cm
Obchodní balení: 6 rolí v balení
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16 g/m2 |
| Délka: | 220 m |
| Průměr: | 26 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 229.9 kB)

