Toaletný papier dvojvrstvový, 26 cm, 100% celulóza, 220 m, 6 roliek/balenie
Toaletný papier dvojvrstvový, 26 cm, 100% celulóza, 220 m, 6 roliek/balenie
-15%
Celulóza
Toaletný papier 26 cm, 2-vrstvový, 100% celulóza, 220 m (6 roliek/bal) viac
Výrobca: Fabryka Papieru KACZORY sp. z o.o.Kód produktu: 514 Doprava a platba
Štandardná cena 23,10.
Ušetríte
15% (3,49)
19,61 s DPH
Toaletný papier 26 cm, 2-vrstvový, 100% celulóza, 220 m (6 roliek/bal) viac
Výrobca: Fabryka Papieru KACZORY sp. z o.o.Kód produktu: 514 Doprava a platba
- materiál: 100% celulóza, biela, 2-vrstvová
- vlastnosti: vytlačený, jemný, perforovaný po 22,4 cm
- dĺžka návinu 220 m /983 lístkov/, priemer role 26 cm, šírka návinu 9 cm
Obchodné balenie: 6 roliek v balení
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16 g/m2 |
| Délka: | 220 m |
| Průměr: | 26 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 229.9 kB)

