Toaletní papír dvouvrstvý, MERIDA FLEXI, 100% celulóza, výška 13,5 cm, průměr 18cm, 180 m, 12 rolí/balení
Toaletní papír dvouvrstvý, MERIDA FLEXI, 100% celulóza, výška 13,5 cm, průměr 18cm, 180 m, 12 rolí/balení
-15%
Celulóza
Toaletní papír MERIDA FLEXI, 100%CELULOZA, 2-vrst., výš.13,5cm, pr.18cm,180m, (12rolí/bal) Více
Kód produktu: 527 Doprava a platba
Běžná cena 1 399 Kč.
Ušetříte
15% (210 Kč)
1 189 Kč s DPH
Toaletní papír MERIDA FLEXI, 100%CELULOZA, 2-vrst., výš.13,5cm, pr.18cm,180m, (12rolí/bal) Více
Kód produktu: 527 Doprava a platba
- vyroben ze 100% celulózy, 2 - vrstvý,
- vyjímatelná dutinka o průměru 6 cm, šířka role 13,5 cm, průměr role max. 18 cm,
- návin 180 m, perforace po 18 cm, gramáž 2 x 16 g/m2, t.j. z jednoho balení dostanete až 2160 m jemného toaletního papíru
- produkt je kompatibilní i se zásobníkem společnosti TÖRK - SmartOne a LOTUS
Obchodní balení: 12 rolí v balení
Parametry
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16 g/m2 |
| Délka: | 180 m |
| Průměr: | 18 cm |
| Šířka: | 13,5 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | Flexi |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 353.1 kB)
