Toaletný papier dvojvrstvový, MERIDA FLEXI, 100% celulóza, výška 13,5 cm, priemer 18cm, 180 m, 12 roliek/balenie
Toaletný papier dvojvrstvový, MERIDA FLEXI, 100% celulóza, výška 13,5 cm, priemer 18cm, 180 m, 12 roliek/balenie
-15%
Celulóza
Toaletný papier MERIDA FLEXI, 100% CELÚLOZA, 2-vrst., Výš.13, 5cm, pr.18cm, 180m, (12 rolí/bal) viac
Kód produktu: 527 Doprava a platba
Štandardná cena 57,41.
Ušetríte
15% (8,62)
48,79 s DPH
Toaletný papier MERIDA FLEXI, 100% CELÚLOZA, 2-vrst., Výš.13, 5cm, pr.18cm, 180m, (12 rolí/bal) viac
Kód produktu: 527 Doprava a platba
- vyrobený zo 100% celulózy, 2 - vrstvový,
- vyberateľná dutinka s priemerom 6 cm, šírka rolky 13,5 cm, priemer rolky max. 18 cm,
- návin 180 m, perforácia po 18 cm, gramáž 2 x 16 g/m2, t.j. z jedného balenia dostanete až 2160 m jemného toaletného papiera
- produkt je kompatibilný aj so zásobníkom spoločnosti TÖRK - SmartOne a LOTUS.
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16 g/m2 |
| Délka: | 180 m |
| Průměr: | 18 cm |
| Šířka: | 13,5 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | Flexi |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 353.1 kB)
