Toaletní papír Merida KLASIK, 19 cm, 220 m, bělost 75 %, 12rolí/balení
Toaletní papír Merida KLASIK, 19 cm, 220 m, bělost 75 %, 12rolí/balení
-15%
Recyklovaný papír
Toaletní papír Merida KLASIK, 19 cm, 220 m, bělost 75% (12rolí/balení) Více
Výrobce: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 519 Doprava a platba
Běžná cena 685 Kč.
Ušetříte
15% (102 Kč)
583 Kč s DPH
Toaletní papír Merida KLASIK, 19 cm, 220 m, bělost 75% (12rolí/balení) Více
Výrobce: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 519 Doprava a platba
- jednovrstvý, vymačkávaný, měkký, bělost 75%, délka návinu 220 m
- průměr dutinky 6 cm, šířka 9 cm, průměr 19 cm
- uvedená cen je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 12 rolí
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 28 g/m2 |
| Délka: | 220 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | V rolích |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 355.6 kB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.8 kB)











