Toaletný papier Merida KLASIK, 19 cm, 220 m, belosť 75 %, 12 roliek/balenie
Toaletný papier Merida KLASIK, 19 cm, 220 m, belosť 75 %, 12 roliek/balenie
-15%
Recyklovaný papír
Toaletný papier Merida KLASIK, 19 cm, 220 m, belosť 75% (12 rolí/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 519 Doprava a platba
Štandardná cena 28,11.
Ušetríte
15% (4,19)
23,92 s DPH
Toaletný papier Merida KLASIK, 19 cm, 220 m, belosť 75% (12 rolí/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 519 Doprava a platba
- jednovrstvový, vytláčaný, mäkký, belosť 75%, dĺžka návinu 220 m
- priemer dutinky 6 cm, šírka 9 cm, priemer 19 cm
- uvedená cien je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 12 rolí
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 28 g/m2 |
| Délka: | 220 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | V rolích |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 355.6 kB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.8 kB)











