Toaletní papír Merida KLASIK, 23 cm, 340 m, bělost 75 %, 6rolí/balení
Toaletní papír Merida KLASIK, 23 cm, 340 m, bělost 75 %, 6rolí/balení
-15%
Recyklovaný papír
Toaletní papír Merida KLASIK, 23 cm, 340 m, bělost 75% (6rolí/balení) Více
Výrobce: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 513 Doprava a platba
Běžná cena 524 Kč.
Ušetříte
15% (78 Kč)
446 Kč s DPH
Toaletní papír Merida KLASIK, 23 cm, 340 m, bělost 75% (6rolí/balení) Více
Výrobce: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 513 Doprava a platba
- jednovrstvý, vymačkávaný, měkký, bělost 75%, délka návinu 340 m
- průměr dutinky 6 cm, šířka 9 cm, průměr 23 cm
- uvedená cena je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 6 rolí
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 28 g/m2 |
| Délka: | 340 m |
| Průměr: | 23 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Karta produktu (1).pdf (pdf, 356.3 kB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.8 kB)







