Toaletný papier Merida KLASIK, 23 cm, 340 m, belosť 75 %, 6 roliek/balenie
Toaletný papier Merida KLASIK, 23 cm, 340 m, belosť 75 %, 6 roliek/balenie
-15%
Recyklovaný papír
Toaletný papier Merida KLASIK, 23 cm, 340 m, belosť 75% (6 rolí/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 513 Doprava a platba
Štandardná cena 21,50.
Ušetríte
15% (3,20)
18,30 s DPH
Toaletný papier Merida KLASIK, 23 cm, 340 m, belosť 75% (6 rolí/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 513 Doprava a platba
- jednovrstvový, vytláčaný, mäkký, belosť 75%, dĺžka návinu 340 m
- priemer dutinky 6 cm, šírka 9 cm, priemer 23 cm
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 6 roliek
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 28 g/m2 |
| Délka: | 340 m |
| Průměr: | 23 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Stiahnúť
Karta produktu (1).pdf (pdf, 356.3 kB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.8 kB)







