Toaletní papír Merida KLASIK, 28 cm, 480 m, bělost 75 %, 6rolí/balení
Toaletní papír Merida KLASIK, 28 cm, 480 m, bělost 75 %, 6rolí/balení
-15%
Recyklovaný papír
Toaletní papír Merida KLASIK, 28 cm, 480 m, bělost 75% (6rolí/balení) Více
Výrobce: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 518 Doprava a platba
Běžná cena 660 Kč.
Ušetříte
15% (99 Kč)
561 Kč s DPH
Toaletní papír Merida KLASIK, 28 cm, 480 m, bělost 75% (6rolí/balení) Více
Výrobce: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 518 Doprava a platba
- jednovrstvý, vymačkávaný, měkký, bělost 75%, délka návinu 480 m
- průměr dutinky 6 cm, šířka 9 cm, průměr 28 cm
- uvedená cena je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 6 rolí
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 28 g/m2 |
| Délka: | 480 m |
| Průměr: | 28 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 355.8 kB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.8 kB)

