Toaletný papier Merida KLASIK, 28 cm, 480 m, belosť 75 %, 6 roliek/balenie
Toaletný papier Merida KLASIK, 28 cm, 480 m, belosť 75 %, 6 roliek/balenie
-15%
Recyklovaný papír
Toaletný papier Merida KLASIK, 28 cm, 480 m, belosť 75% (6 rolí/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 518 Doprava a platba
Štandardná cena 27,08.
Ušetríte
15% (4,06)
23,02 s DPH
Toaletný papier Merida KLASIK, 28 cm, 480 m, belosť 75% (6 rolí/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 518 Doprava a platba
- jednovrstvový, vytláčaný, mäkký, belosť 75%, dĺžka návinu 480 m
- priemer dutinky 6 cm, šírka 9 cm, priemer 28 cm
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 6 roliek
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 28 g/m2 |
| Délka: | 480 m |
| Průměr: | 28 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 355.8 kB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.8 kB)

