Toaletní papír dvouvrstvý, MERIDA OPTIMUM - FLEXI, bílý, 14 cm, 80 m, 12 rolí/balení
Toaletní papír dvouvrstvý, MERIDA OPTIMUM - FLEXI, bílý, 14 cm, 80 m, 12 rolí/balení
-10%
Recyklovaný papír
Toaletní papír MERIDA OPTIMUM - FLEXI, bílý, 14 cm, 80 m, 2-vrstvý (12 rolí/bal) Více
Kód produktu: 503 Doprava a platba
Běžná cena 544 Kč.
Ušetříte
10% (55 Kč)
489 Kč s DPH
Toaletní papír MERIDA OPTIMUM - FLEXI, bílý, 14 cm, 80 m, 2-vrstvý (12 rolí/bal) Více
Kód produktu: 503 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- certifikát zdravotní kvality: F.FB.60412.150.2022
- 2-vrstvý, vymačkávaný, bílý, bělost 75%, recyklovaný papír
- délka návinu 80 m, průměr role 14 cm, perforace po 20 cm,
Obchodní balení: 12 rolí v balení
UPOZORNĚNÍ: tento toaletní papír k použití POUZE do zásobníku na TP symbol BHB701 !!
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 80 m |
| Průměr: | 14 cm |
| Šířka: | 13,2 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 514.6 kB)
Karta produktu.pdf (pdf, 352.8 kB)











