Toaletný papier dvojvrstvový, MERIDA OPTIMUM - FLEXI, biely, 14 cm, 80 m, 12 roliek/balenie
Toaletný papier dvojvrstvový, MERIDA OPTIMUM - FLEXI, biely, 14 cm, 80 m, 12 roliek/balenie
-10%
Recyklovaný papír
Toaletný papier MERIDA OPTIMUM - FLEXI, biely, 14 cm, 80 m, 2-vrstvový (12 rolí/bal) viac
Kód produktu: 503 Doprava a platba
Štandardná cena 22,32.
Ušetríte
10% (2,25)
20,07 s DPH
Toaletný papier MERIDA OPTIMUM - FLEXI, biely, 14 cm, 80 m, 2-vrstvový (12 rolí/bal) viac
Kód produktu: 503 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- certifikát zdravotnej kvality: F.FB .60412.150.2022
- 2-vrstvový, vytlačovaný, biely, belosť 75%, recyklovaný papier
- dĺžka návinu 80 m, priemer role 14 cm, perforácia po 20 cm,
Obchodné balenie: 12 rolí v balení span>
UPOZORNENIE: tento toaletný papier na použitie IBA do zásobníka na TP symbol BHB701 !!
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 80 m |
| Průměr: | 14 cm |
| Šířka: | 13,2 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Stiahnúť
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 514.6 kB)
Karta produktu.pdf (pdf, 352.8 kB)











