Toaletní papír dvouvrstvý, OPTIMUM, 23 cm, 210 m, super bílý, 6 rolí/balení
Toaletní papír dvouvrstvý, OPTIMUM, 23 cm, 210 m, super bílý, 6 rolí/balení
-15%
Recyklovaný papír
Toaletní papír OPTIMUM, 23 cm, 210 m, 2 vrstvý, super bílý, (6rolí/balení) Více
Výrobce: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 504 Doprava a platba
Běžná cena 459 Kč.
Ušetříte
15% (69 Kč)
390 Kč s DPH
Toaletní papír OPTIMUM, 23 cm, 210 m, 2 vrstvý, super bílý, (6rolí/balení) Více
Výrobce: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 504 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- 2-vrstvý,bílý - bělost 75%, vymačkávaný, jemný,recyklovaný, perforovaný po 25cm, délka návinu 210 m
- průměr dutinky 6 cm, šířka 9 cm, průměr 23 cm
- uvedená cena je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 6 rolí
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 210 m |
| Průměr: | 23 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 352.8 kB)
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 514.6 kB)







