Toaletný papier dvojvrstvový, OPTIMUM, 23 cm, 210 m, super biely, 6 roliek/balenie
Toaletný papier dvojvrstvový, OPTIMUM, 23 cm, 210 m, super biely, 6 roliek/balenie
-15%
Recyklovaný papír
Toaletný papier OPTIMUM, 23 cm, 210 m, 2 vrstvový, super biely, (6 rolí/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 504 Doprava a platba
Štandardná cena 18,83.
Ušetríte
15% (2,83)
16 s DPH
Toaletný papier OPTIMUM, 23 cm, 210 m, 2 vrstvový, super biely, (6 rolí/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 504 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- 2-vrstvový, biely - belosť 75%, vytláčaný, jemný, recyklovaný, perforovaný po 25cm, dĺžka návinu 210 m
- priemer dutinky 6 cm, šírka 9 cm, priemer 23 cm
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 6 rolí
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 210 m |
| Průměr: | 23 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 352.8 kB)
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 514.6 kB)







