Toaletní papír dvouvrstvý, MERIDA OPTIMUM FLEXI, bílý 17 cm, délka 120 m, 6 rolí/balení
Toaletní papír dvouvrstvý, MERIDA OPTIMUM FLEXI, bílý 17 cm, délka 120 m, 6 rolí/balení
-10%
Recyklovaný papír
Toaletní papír MERIDA OPTIMUM FLEXI bílý 17 cm, délka 120 m, 2-vrst, (6rolí/balení) Více
Kód produktu: 508 Doprava a platba
Běžná cena 407 Kč.
Ušetříte
10% (41 Kč)
366 Kč s DPH
Toaletní papír MERIDA OPTIMUM FLEXI bílý 17 cm, délka 120 m, 2-vrst, (6rolí/balení) Více
Kód produktu: 508 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- certifikát zdravotní kvality: F.FB.60412.150.2022
- vyrobeno z recyklovaného papíru
- bílá barva
- dvouvrstvé, recyklované, vymačkávané
- perforované po 20 cm
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 120 m |
| Průměr: | 17 cm |
| Šířka: | 13,2 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Flexi |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 514.6 kB)