Toaletný papier dvojvrstvový, MERIDA OPTIMUM FLEXI, biely 17 cm, dĺžka 120 m, 6 roliek/balenie
Toaletný papier dvojvrstvový, MERIDA OPTIMUM FLEXI, biely 17 cm, dĺžka 120 m, 6 roliek/balenie
-10%
Recyklovaný papír
Toaletný papier MERIDA OPTIMUM FLEXI biely 17 cm, dĺžka 120 m, 2-vrsť, (6 rolí/balenie) viac
Kód produktu: 508 Doprava a platba
Štandardná cena 16,70.
Ušetríte
10% (1,68)
15,02 s DPH
Toaletný papier MERIDA OPTIMUM FLEXI biely 17 cm, dĺžka 120 m, 2-vrsť, (6 rolí/balenie) viac
Kód produktu: 508 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- certifikát zdravotnej kvality: F.FB .60412.150.2022
- vyrobené z recyklovaného papiera
- biela farba
- dvojvrstvové, recyklované, vytláčané
- perforované po 20 cm
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 120 m |
| Průměr: | 17 cm |
| Šířka: | 13,2 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Flexi |
| Barva: | Bílá |
Stiahnúť
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 514.6 kB)