Čistivo super biele z celulózy dvojvrstvovej, TOP 28 cm, 410 m, 2 rolky
Čistivo super biele z celulózy dvojvrstvovej, TOP 28 cm, 410 m, 2 rolky
Čistivo SUPER BIELÉ z celulózy TOP, dvojvrstvové, 28 cm, 410 m, 2 rolky viac
Kód produktu: 1887 Doprava a platba
Čistivo SUPER BIELÉ z celulózy TOP, dvojvrstvové, 28 cm, 410 m, 2 rolky viac
Kód produktu: 1887 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- vyrobené zo 100% celulózy, dvojvrstvové, v bielej farbe: belosť 80%
- perforované každých 25 cm - veľmi dobré absorpčné vlastnosti
- určené pre všeobecné použitie
- dĺžka 410 metrov, šírka 28 cm, gramáž 2 x 18 g/m2
Schválené pre styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmety určené na styk s potravinami s potravinami.
Obchodné balenie: 2 role čistiva v balení
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 18 g/m2 |
| Délka: | 410 m |
| Šířka: | 28 cm |
| Obchodní balení: | 2 role |
| Barva: | Bílá |
| Perforace: | 25 cm |




