Papierové uteráky jednotlivé, skladané, zelené, 4000 ks
Papierové uteráky jednotlivé, skladané, zelené, 4000 ks
-10%
Jednotlivé papierové uteráky skladané, zelené, 4000 ks viac
Kód produktu: 1857 Doprava a platba
Štandardná cena 26,06.
Ušetríte
10% (2,63)
23,43 s DPH
- jednovrstvové, surovina recyklovaný, vytláčané
- zelené, skladané do "V", gramáž: 38 – 40 g/m2
- Rozmery rozloženého uteráka: rozloženého 23 x 25 cm, zloženého 11,5 x 25 cm
Obchodné balenie: kartón obsahuje 4000 ks uterákov (20 balíčkov po 200 ks)
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 38 - 40 g/m2 |
| Délka: | 25 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Obchodní balení: | 4 000 ks ručníků |
| Barva: | Zelená |
| Sklad ručníku: | V |
Stiahnúť
Certifikát zdravotní kvality (2).pdf (pdf, 1.3 MB)
VKZ011 Karta produktu.pdf (pdf, 351.5 kB)





