Papierové čistivo štvorvrstvové, MERIDA TOP MODRÉ, 2 rolky/balenie
Papierové čistivo štvorvrstvové, MERIDA TOP MODRÉ, 2 rolky/balenie
-10%
Papierové čistivo MERIDA TOP MODRÉ, štvorvrstvové, 2 rolky/balenie viac
Kód produktu: 1896 Doprava a platba
Štandardná cena 56,09.
Ušetríte
10% (5,58)
50,51 s DPH
Papierové čistivo MERIDA TOP MODRÉ, štvorvrstvové, 2 rolky/balenie viac
Kód produktu: 1896 Doprava a platba
- štvorvrstvové, vytlačené, perforované po 38 cm, modrej, 100% celulóza
- určené na rýchle absorbovanie vody, olejov, šmíru atď.
- dĺžka návinu 157 metrov, šírka rolky 28,6 cm, priemer 30 cm
- gramáž 4 x 19 g/m2,
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 2 role
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 4 |
| Gramáž: | 4 x 19 g/m2 |
| Délka: | 157 m |
| Průměr: | 30 cm |
| Šířka: | 28,6 cm |
| Obchodní balení: | 2 role |
| Barva: | Modrá |
| Perforace: | 38 cm |
Stiahnúť
UTN001 Karta produktu.pdf (pdf, 357 kB)
Prohlášení pro styk s potravinami.pdf (pdf, 221.4 kB)




