Papierové uteráky skladané, jednotlivé, dúvrstvé, IDEAL 3200 ks
Papierové uteráky skladané, jednotlivé, dúvrstvé, IDEAL 3200 ks
Papierové uteráky skladané IDEAL, dvojvrstvové, 3200 ks viac
Kód produktu: 1844 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- dvojvrstvový, 100% celulóza span>- embosovaný
- mäkký a savý
- super biely, zložený do "V"
- rozmery uteráka 23 x 21 cm, zložený 11,5 x 21 cm<
- kartón obsahuje 3200 uterákov (20 balení po 160 ks. )
- gramáž 2 x 17 g/m2
- certifikát zdravotnej kvality
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmetmi určené na styk s potravinami s potravinami.
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17,1 g/m2 |
| Délka: | 23 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Obchodní balení: | 3 200 ks ručníků |
| Barva: | Bílá |
| Sklad ručníku: | V |







