Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové TOP MAXI, dĺžka 156m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach dvojvrstvové TOP MAXI, dĺžka 156m, 6 roliek/balenie
Papierové uteráky v roliach TOP MAXI, dvojvrstvové, dĺžka 156m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1882 Doprava a platba
Papierové uteráky v roliach TOP MAXI, dvojvrstvové, dĺžka 156m, 6 roliek/balenie viac
Kód produktu: 1882 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- 2-vrstvové, perforované po 25cm , 100% celulóza,
- priemer role 19 cm, gramáž 2 x 17 g/m2, biela - belosť 82%,
- dĺžka návinu 156m, počet lístkov 540 ks,rozmery lístka 20 x 25 cm,
- vybratie špeciálne dutinky umožňuje odvíjanie papiera zo stredu rolky
- uvedená cena je za jedno balenie
Schválené na styk s potravinami. Spĺňajú požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu č. 1935/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a nariadenie Komisie (ES) č. 2023/2006 z 22. decembra 2006 o správnej výrobnej praxi vo vzťahu k materiálom a predmety určené na styk s potravinami potravinami s potravinami.
Obchodné balenie obsahuje 6 rolí
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 156 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | Ručníky |
| Barva: | Bílá |
| Požadované vlastnosti: | Maxi |






