Toaletný papier dvojvrstvový bez dutinky, TOP BIELÝ, priemer 12 cm, dĺžka 85 m, 18 roliek/balenie
Toaletný papier dvojvrstvový bez dutinky, TOP BIELÝ, priemer 12 cm, dĺžka 85 m, 18 roliek/balenie
-10%
Celulóza
Toaletný papier bez dutinky TOP BIELÝ, priem. 12 cm, dĺžka 85 m, 2- vrsť (18 ??roliek/balenie) viac
Kód produktu: 524 Doprava a platba
Štandardná cena 32,70.
Ušetríte
10% (3,28)
29,42 s DPH
Toaletný papier bez dutinky TOP BIELÝ, priem. 12 cm, dĺžka 85 m, 2- vrsť (18 ??roliek/balenie) viac
Kód produktu: 524 Doprava a platba
Certifikát EÚ Ecolabel: PL/004/011
- certifikát zdravotnej kvality: F.FB.60412.146.2022
- 100% celulóza, dvojvrstvový, biely, vytláčaný
- perforácia po 25 cm, základné rozmery viď. Karta produktu prílohou
- biela
Obchodné balenie: 18 roliek v kartóne
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16 g/m2 |
| Délka: | 85 m |
| Průměr: | 12 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 18 rolí |
| Typ: | V rolích |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 365.4 kB)
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 523 kB)







