Toaletný papier jednovrstvový, ECONOMY, 19 cm, 180 m, 12 roliek/balenie
Toaletný papier jednovrstvový, ECONOMY, 19 cm, 180 m, 12 roliek/balenie
-10%
Recyklovaný papír
Toaletný papier ECONOMY, 19 cm, 180 m, 1-vrstvový, (12 roliek/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 507 Doprava a platba
Štandardná cena 16,78.
Ušetríte
10% (1,64)
15,14 s DPH
Toaletný papier ECONOMY, 19 cm, 180 m, 1-vrstvový, (12 roliek/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 507 Doprava a platba
- jednovrstvový ,recyklovaný, vymačkávaný, dĺžka návinu 180 m
- priemer dutinky 6 cm, šírka 9 cm, priemer 19 cm
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 12 rolí
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 32 g/m2 |
| Délka: | 180 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Šedá |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 363.5 kB)











