Toaletný papier jednovrstvový, ECONOMY, 23 cm, 230 m, 6 roliek/balenie
Toaletný papier jednovrstvový, ECONOMY, 23 cm, 230 m, 6 roliek/balenie
-10%
Recyklovaný papír
Toaletný papier ECONOMY, 100% celulóza, 6 roliek v balení. viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 511 Doprava a platba
Štandardná cena 11,57.
Ušetríte
10% (1,15)
10,42 s DPH
Toaletný papier ECONOMY, 100% celulóza, 6 roliek v balení. viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 511 Doprava a platba
- jednovrstvový,recyklovaný, vytlačovaný, dĺžka návinu 230 m
- priemer dutinky 6 cm, šírka 9 cm
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 6 rolí
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 32 g/m2 |
| Délka: | 230 m |
| Průměr: | 23 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Barva: | Šedá |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 364.6 kB)





