Toaletný papier jednovrstvový, ECONOMY, 28 cm, 350 m, 6 roliek/balenie
Toaletný papier jednovrstvový, ECONOMY, 28 cm, 350 m, 6 roliek/balenie
-15%
Recyklovaný papír
Toaletný papier ECONOMY, 28 cm, 350 m, 1-vrstvový, (6 roliek/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 505 Doprava a platba
Štandardná cena 17,69.
Ušetríte
15% (2,63)
15,06 s DPH
Toaletný papier ECONOMY, 28 cm, 350 m, 1-vrstvový, (6 roliek/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 505 Doprava a platba
– jednovrstvový, recyklovaný, vytláčaný, dĺžka návinu 350 m
– priemer dutinky 6 cm, šírka 9 cm
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 6 rolí
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 1 |
| Gramáž: | 1 x 32 g/m2 |
| Délka: | 350 m |
| Průměr: | 28 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Šedá |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 364.2 kB)

