Toaletný papier dvojvrstvový, Merida TOP, 23 cm, 245 m, 100% celulóza, 6 roliek/balenie
Toaletný papier dvojvrstvový, Merida TOP, 23 cm, 245 m, 100% celulóza, 6 roliek/balenie
-15%
Celulóza
Toaletný papier Merida TOP, 23 cm, 245 m, 2-vrstvový, 100% celulóza, (6 roliek/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 522 Doprava a platba
Štandardná cena 28,72.
Ušetríte
15% (4,30)
24,42 s DPH
Toaletný papier Merida TOP, 23 cm, 245 m, 2-vrstvový, 100% celulóza, (6 roliek/balenie) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 522 Doprava a platba
Certifikát EÚ Ecolabel: PL/004/011
- certifikát zdravotnej kvality: F.FB.60412.146.2022
- 100% celulóza, dĺžka návinu 245 m,
- dvojvrstvový, perforovaný po 25 cm, mäkký, jemný<
- priemer dutinky 6 cm, šírka 9 cm, priemer 23 cm
- uvedená cena je za jedno balenie
Obchodné balenie obsahuje 6 roliek
Parametre
| Materiál: | 100% celulóza |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16 g/m2 |
| Délka: | 245 m |
| Průměr: | 23 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 357.4 kB)
Certifikát zdravotní kvality.pdf (pdf, 467.2 kB)
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 523 kB)







