Toaletný papier dvojvrstvový, OPTIMUM BIELÝ, 13,5 cm x 9 cm, 68 m, 18 roliek/balenie
Toaletný papier dvojvrstvový, OPTIMUM BIELÝ, 13,5 cm x 9 cm, 68 m, 18 roliek/balenie
-10%
Recyklovaný papír
Toaletný papier OPTIMUM BIELÝ, 2-vrstvový, 13,5 cm x 9 cm, 68 m, (18 roliek/bal) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 506 Doprava a platba
Štandardná cena 17,19.
Ušetríte
10% (1,72)
15,47 s DPH
Toaletný papier OPTIMUM BIELÝ, 2-vrstvový, 13,5 cm x 9 cm, 68 m, (18 roliek/bal) viac
Výrobca: Fabrika papieru OlawaKód produktu: 506 Doprava a platba
- certifikát FSC a EÚ Ecolabel: PL/004/011
- recyklovaný, 2-vrstvový, biely
- belosť 75%, dĺžka návinu 68 m
- šírka roličky 9 cm, priemer 13,5 cm, perforácia po 11 cm, priemer dutinky 4,5 cm< /p>
Obchodné balenie: 18 roliek v balení
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 17 g/m2 |
| Délka: | 68 m |
| Průměr: | 13,5 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 18 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Stiahnúť
Karta produktu.pdf (pdf, 293 kB)
Ecolabel certifikát.pdf (pdf, 514.6 kB)











