Toaletný papier dvojvrstvový, STANDARD, 19 cm, 110 m, belosť 75 %, 12 roliek/balenie
Toaletný papier dvojvrstvový, STANDARD, 19 cm, 110 m, belosť 75 %, 12 roliek/balenie
Toaletný papier STANDARD, 19 cm, 110 m, 2 vrstvový, belosť 75%, (12 rolí/balenie) viac
Kód produktu: 509 Doprava a platba
Štandardná cena 14,73.
Ušetríte
5% (0,74)
13,99 s DPH
Toaletný papier STANDARD, 19 cm, 110 m, 2 vrstvový, belosť 75%, (12 rolí/balenie) viac
Kód produktu: 509 Doprava a platba
- Počet vrstiev: 2
- Dĺžka: 110 m
- Priemer: 19 cm
- Šírka: 9 cm
- Balenie: 12 rolí
- Materiál: recyklovanie
- Farba: 75% biela
- Gramáž: 2x 16,5 g/m2
Parametre
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16,5 g/m2 |
| Délka: | 110 m |
| Průměr: | 19 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 12 rolí |
| Barva: | Bílá |
Stiahnúť
Karta produktu PSB103.pdf (pdf, 351.8 kB)









