Toaletní papír dvouvrstvý, STANDARD, 28 cm, 270 m, bělost 75%, 6 rolí/balení
Toaletní papír dvouvrstvý, STANDARD, 28 cm, 270 m, bělost 75%, 6 rolí/balení
-10%
Recyklovaný papír
Toaletní papír STANDARD, 28 cm, 270 m, 2 vrstvý, bělost 75%, (6rolí/balení) Více
Kód produktu: 515 Doprava a platba
Běžná cena 509 Kč.
Ušetříte
10% (50 Kč)
459 Kč s DPH
Toaletní papír STANDARD, 28 cm, 270 m, 2 vrstvý, bělost 75%, (6rolí/balení) Více
Kód produktu: 515 Doprava a platba
- certifikát FSC a EU Ecolabel: PL/004/011
- 2 - vrstvý, bílý-bělost 75%, vymačkávaný, jemný, perforovaný po 23 cm, délka návinu 270 m
- průměr dutinky 6 cm, šířka návinu 9 cm, průměr role 28 cm
- uvedená cena je za jedno balení
Obchodní balení obsahuje 6 rolí
Parametry
| Materiál: | Recykl |
|---|---|
| Počet vrstev: | 2 |
| Gramáž: | 2 x 16,5 g/m2 |
| Délka: | 270 m |
| Průměr: | 28 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Obchodní balení: | 6 rolí |
| Typ: | V rolích |
| Barva: | Bílá |
Ke stažení
Karta produktu.pdf (pdf, 351.9 kB)

